GPA dospělých Mem. Holobradého

Ve dnech 26.-28. 10. 2018 se konala ve Vinoři áčka dospělých, kde jsme měli celkem slušné zastoupení v podobě 10 hráčů. Na turnaji se nám dařilo a tak jsme si přivezli hned několik medailí.

2. místo vybojovala Majda Lajdová v singlu, když na tři sety prohrála ve finále s Kačkou Mikelovou. Další druhé místo vybojovala Terka Kobyláková v deblu s Pavlínou Krpatovou, které ve finále prohrály s Eliškou Maixnerovou a Hankou Milisovou. Druhým místem také přispěla Domča Kurzová v mixu s Petrem Jelínkem, když ve finále prohráli s Vojtou Šelongem a Denisou Šikalovou.

Nakonec ale musím vyzdvihnout výkon Domči, která se v singlu vybojovala z kvalifikace a dostala se až do semifinále, kde hrála naprosto vyrovnaný zápas s Majdou Lajdovou a prohrála až ve třetím setu. Než se dostala do semifinále, tak se ještě musela popasovat s Anežkou Nováčkovou, se kterou byl zápas také vyrovnaný, ale Domča ho ve třetím setu dotáhla do konce.

Jsme rádi, že naši hráči se dokážou prosadit i na celostátních soutěžích dospělých a budeme jim držet palce v soutěžích družstev.

Terka Kobylka