Archiv‎ > ‎2009/10‎ > ‎

V pohodě, bez nervů a stresu - Falco cup 1. místo

přidáno: 6. 6. 2010 6:16, autor: Milan Maixner   [ Aktualizováno 2. 12. 2010 14:12 uživatelem Jan Sklenář ]
    První červnovou sobotu se v Liberci uskutečnil další ročník Fulco cupu. Jedná se o soutěž družstev žáků, která je určena krajským výběrům. Prahu reprezentovalo družstvo, které si poskládala trenérka Eliška ze tří oddílů. Kromě hráčů Astry (D. Kurzová, I. Zychová, K. Brunátová a T. Waller) v něm byli zástupci Meteoru Radotín (D. Brabec a M. Kondr) a Hamru (D. Rrahmaniová a N. Dušková).
    Podle vyprávění se celý turnaj odehrával v klidné atmosféře. Dle mého názoru si většina hráčů a jejich doprovodu uvědomovala, že sezóna je za námi, turnaje, kde "o něco šlo" jsou odehrány a není proto třeba propadat nějaké nervozitě. Naopak zde byl prostor vyzkoušet si různé herní varianty, údery, různé složení párů, pokusit se zařadit prvky, které během sezóny v našem repertoáru chybí, nicméně k výbavě dobrého hráče patří. Možná tomu napomohla i suverenita, se kterou družstvo Prahy soutěží prošlo:
Praha-Liberec 7:0, Praha-Most 6:1, Praha-Jižní Čechy 6:1, Praha-Střední Čechy 7:0
    Konečné pořadí:
1. Praha, 2. Most, 3. Jižní Čechy, 4. Střední Čechy, 5. Liberec
    Poděkování patří všem účastníkům turnaje. Hráčům, trenérům i rodičům, kteří se rozhodli strávit poslední badmintonový víkend letošní sezóny právě v Liberci.
 
  
   
 
Comments