Archiv‎ > ‎2009/10‎ > ‎

Spořilov

přidáno: 29. 5. 2010 12:55, autor: Milan Maixner   [ Aktualizováno 2. 12. 2010 14:04 uživatelem Jan Sklenář ]
    Konec badmintonové sezóny je tu. Jsou za námi všechna mistrovství, medajle jsou rozdány, tituly uděleny. Ne pro všechny jsou však takové úspěchy v badmintonu tím nejdůležitějším. Je mnoho hráčů, kteří se tímto sportem jen baví. Patří mezi ně i Lenka, Klára, Natálka, Kačka, Martina, Terka, Petr, Martin, Honza, Pepa, Pavel a řada dalších, kteří se dvakrát týdně schází na společném tréninku. Trénují v tělocvičně ZŠ Jižní na Spořilově a je to bezva parta. O tom, že mají náš sport opravdu rádi svědčí i jejich názory:
 

Co je na Spořilově tak zajímavého?

                Vlastně nic - jen partička sportovních nadšenců, která se schází v tělocvičně ZŠ Jižní. Vůbec nic si nedělají z toho, že nevyhrávají badmintonové turnaje ani neokupují přední příčky žebříčků. Jsou nad věcí, když se občas nepovede nějaká ta smeč nebo servis. A přes to (nebo snad právě proto?) se s chutí, a vždy v dobré náladě, setkávají a usilovně trénují - my, lovci motýlů, plácalové, přátelé, BADMINTONISTI.

A proč teda hrajeme? Protože nás badminton baví a na rozdíl od jiných můžeme jenom mile překvapit! Martina Š.

S koncem víkendu a příchodem pracovního týdne se nálada vždy trochu pokazí. Když však člověku dojde, že ho mimo povinnosti čeká i trénink na Spořilově, je vše rázem mnohem lepší. Né opravdu, na tyto tréninky se všichni vždycky těší a jdou tam s chutí a odchází s pocitem pěkného zasportování a napravení své kondičky. Klára

Je příjemné si uvědomit, že ne vždy musí jít jen o honbu za úspěchem ...

  
Comments