Archiv‎ > ‎2009/10‎ > ‎

První liga, první kolo, první výhra

přidáno: 22. 11. 2009 7:39, autor: Admin Astrabadminton   [ Aktualizováno 18. 11. 2010 8:37 uživatelem Jan Sklenář ]
Jak nadpis napovídá, minulý víkend se naše družstvo ve složení Lukáš, Michal, Radek, Pepa, Eliška a Terka utkalo s týmem Radotína A a s Prosekem.
S Radotínem skončil výsledek 6:2 pro našeho soupeře, avšak průběh tak jednoznačný nebyl. S trochou štěstí a pár lektvary od pohanských bohů jsme mohli uhrát 4:4. Jak se ale říká, první vyhrání z kapsy vyhání a první plichta taky. Navíc, co říká přísloví musí být pravda, a tak jsme tím určitě zachránili celou sezónu!!! No, co víc psát, v prvním deblu a mixu jsme dostali dost, v druhém deblu a ženském deblu o trochu míň a první a třetí singly byly velmi vyrovnané. Snad to bude v play-off lepší :-)
V neděli jsme byli domácí a hráli jsme proti Proseku A. Oproti mému předpokladu nepřijel celý tým Proseku, ale pouze jeho prvoligové družstvo, a tak jsme měli trochu míň problémů s psaním soupisky. Nakonec se jako nejdůležitější bod zjevil mix, se kterým jsme moc nepočítali. Zápas byl kompletně v moci Radka a Terky a s přehledem zvítězili ve třetím setu 19 po sérii tvrdých smečí :-). Nějak jsem tak počítal se dvěma singly chlapů, ženskou čtyřhrou a ženským singlem a pak cokoliv :-). No, nakonec to tak úplně nebylo a my vyhráli 5:3. Pro detailní výsledky se podívejte do zápisů utkání, snad tam bude něco vidět.
Jsem rád, že se tak dobře zadařilo. Už mám zároveň přichystaný nadpis na druhý článek – druhé kolo, dvě výhry a plichta …..
Díky fanouškům, díky pořadatelům, díky hráčům a díky soupeřům to vyšlo!!!!!!
Pepa

Zápisy z utkání


V příslušné sekci jsou doplněny dosavadní výsledky všech družstev Astry.
Comments