Archiv‎ > ‎2009/10‎ > ‎

MČR U17 a dvě medaile Terezy Lajdové

přidáno: 10. 5. 2010 13:05, autor: Markéta Osičková   [ Aktualizováno 2. 12. 2010 14:01 uživatelem Jan Sklenář ]
Poslední Mistrovství České republiky jednotlivců se konalo v Hradci Králové a sešli se zde ti nejlepší z kategorie do 17 let. Mezi našimi se objevovala téměř stejná jména, jako na MČR U19 - Tereza Lajdová, Zuzka Klusoňová, Honza Klusoň, Matyáš Barák, Míša Myšáková, Míša Brečkayová a Lukáš Kutil.
    Výsledky celého mistrovství především mezi děvčaty byly plné překvapení a tak ani účastnice podzimního ME juniorů do 17 let si neodvezly očekávany počet medailí. Z našich si jedno takové překvapení bohužel odvezla i Tereza, která jako nasazená jednička díky nepříznivému losu vypadla už v osmičce. Mrzelo nás to, protože se na mistrovství skutečně  poctivě připravovala. Chuť si mohla spravit ale v párových disciplínách, kde vybojovala bronzovou medaili v mixu a stříbrnou v deblu.
    Velmi dobré zápasy odehráli Klusoňovi, v mixu o postup do semifinále podlehli ve vyrovnaném souboji právě Tereze s Michalem Světničkou (SoŽidlochovice), Zuzka potrápila v 8 prvním setem i pozdější vítězku MČR Lucku Černou a ve čtyřhře chyběla jen dobrá koncovka k tomu, aby vybojovala s partnerkou Evou Gavelčíkovou (Orlová_Lutyně) také medaili. Moc škoda.... Matyáš neprošel do druhého kola, Míša Brečky v deblu také ne. Míša Myšáková s Matyášm odehráli solidní zápasy v mixu, Míša i ve dvouhře. Lukáš s Honzou nepostoupili ve čtyřhře, ani Matyáš s Davidem Sklářem (Hamr Praha).
    Bohužel bylo našich zase mnoho a nestihla jsem být vždy všude, navíc mě doporovázela rodina a tak díky Milanovi za rychlou pomoc při  odpoledním koučování.
Markéta
 

Comments