Archiv‎ > ‎2009/10‎ > ‎

KP a OP I dospělých

přidáno: 23. 3. 2010 2:17, autor: pavel.vojta@astrabadminton.cz   [ Aktualizováno 18. 11. 2010 12:12 uživatelem Jan Sklenář ]

O právě proběhlém víkendu (20.-21.3.) se vedle čtvrtfinále play-off naší nejvyšší soutěže, ve kterém bojovalo naše „áčko“, konaly i všechny ostatní soutěže družstev dospělých.
Zápasy krajského přeboru, ve kterém startují dvě Astra družstva, proběhly v neděli v Králově Dvoře a naši si vedli výborně. Astra „B“, již třetí sezónu suverén této soutěže, porazila v oslabené sestavě 3+2 (chybějící se potili buď v posteli nebo na zasněžených svazích) Týnec 7:1 a Svatou 6:2, čímž si získala jistotu, že pokud se na poslední kolo dostaví v předepsaném počtu, nemůže o první místo v soutěži přijít. To výsledky Astry „D“, nováčka v soutěži, kolísají daleko více. Po nevydařeném minulém kole však tentokrát hráli všichni na dobré vlně a odvezli si domů také 6 bodů za dvě vítězství, když porazili Svatou 5:3 a Týnec 6:2 a udělali tak důležitý krok k lepšímu umístění v tabulce.
Tým Astry „C“ hrající oblastní přebor bojoval v Králově Dvoře o den dříve. Hráči mohou být spokojeni, odváží si vítězství 5:3 nad Radotínem „D“ a remízu 4:4 s domácím Královým Dvorem.

Poslední kolo krajských a oblastních přeborů dospělých se bude hrát za tři týdny ve dnech 10. a 11.dubna.

Comments