Archiv‎ > ‎2009/10‎ > ‎

Astra přebor

přidáno: 20. 6. 2010 12:56, autor: Markéta Osičková   [ Aktualizováno 2. 12. 2010 14:12 uživatelem Jan Sklenář ]
    Poslední aktivní víkend badmintonového oddílu Astra Praha je za námi, další trénování nás čeká až v létě na soustředěních a turnaje v nové sezóně. Naši žáci měli možnost v sobotu srovnat své badmintonové dovednosti se svými vrstevníky na Přeboru Astry. Jednu skupinu chlapců turnaj spíš odrovnal, jejich duely byly napínavé, vyrovnané a každý odehrál  6 dlouhých zápasů. Nazvali se "Retardovaní tučňáci", což myslím jejich hráčkým kouskům neodpovídalo, spíš naopak. Vítězem skupiny se stal Tomáš Ryba (1998), druhý Kristian Lecian (1999) a třetí Vojtá Jára (1998).
    Mezi chlapci mladšími "Pindíky" si zlato vybojoval Mikuláš Hrdlička, druhé Martin Soldát a třetí Vítek Kulíšek. Jejich vrstevnice "Hořící míčky" po odehrání zápasů často vypadaly v obličeji "hořlavě" a nejvíce plápolála radostí nejspíš vítězka Terezka Kobyláková, druhá pak Adélka Antošová a třetí Nátalka Procházková.
    Velké holky z nezávodního družstva "Letící rakety" naštěstí nikam nic neházely, i když je mohla namíchnout malá Terka Járová, když jim sebrala druhé místo. První si odnesla Míša Kliková a třetí Pavla Taněvová. Poslední namixovanou skupinu velkých kluků i holek "na kurtu č.1, která hrála na kurtu č.1, protože jedničky sou dycky nejlepší" vyhrál s velkým úsilím Tomáš Waller, druhý Dan Pecák. Z holek si nejlépe vedla Eliška Nováková, druhá Dominika Pelcová a třetí Kristýna Kočová.
    Doufám, že jména, která jste si přečetli uvidíme na našich stránkách v příští sezóně i v souvoslosti s jinými turnaji. Všem, kteří s turnajem pomohli děkujeme a věřím, že turnaj byl pěkným zakončením staré sezóny pro nejmladší Astráky . Pěkné prázdniny a nezapoměňte na kvalitní kondiční přípravu!
Comments